Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Etui do Xiaomi Redmi Note 5 - wybieramy !

Smartfon Xiaomi Redmi Note 5 został wypuszczony na rynek na początku 2018 roku, co czyni go względnie nowym gadżetem elektronicznym. Fenomen telefonów tej marki tkwi w ich niskiej cenie gwarantowanej za dobrą jakość telefonów i wiele rozmaitych funkcji.

Zwolennicy Xiaomi bardzo chwalą sobie również aparaty wbudowane w ich telefony, które potrafią zrobić niezwykłe i wysokiej jakości zdjęcia. Warto więc zadbać o swój sprzęt tak, by mógł służyć nam przez wiele lat. Nie jest tu mowa jedynie o jego serwisowaniu natomiast zawsze trzeba przemyśleć zakup etui oraz szkła hartowanego na telefon. Mimo że szkło hartowane, wydaje się być jedynym niezbędnym dodatkiem do telefonu, dzięki któremu upadek naszego smartfona nie będzie skutkował natychmiastowym rozbiciem ekranu, jednak etui na tylną część telefonu jest równie ważne. Chroni go przed efektami wstrząsów i większymi zniszczeniami. Jakie etui do Xiaomi Redmi Note 5 należy wybrać?

1.Etui plastikowe - jest to najczęściej spotykane etui na telefony w sklepach stacjonarnych i internetowych. Klienta może zachęcić bogatą gamą kolorów i wzorów, niekiedy dopasowanych indywidualnie do właściciela smartfona. Spotkamy zarówno kwiatowe wzory jak i zdjęcia różnej kategorii. Z pewnością takie etui zwróci uwagę i będzie dobrze się prezentować, jednak czy ochroni ono nasz telefon? Niestety, często etui jest trwalsze niż sam smartfon. Podczas upadku, może ono nie mieć żadnych śladów na sobie w przeciwieństwie do telefonu. Podczas wyboru tego typu etui warto wybrać te, które mają zarówno zabezpieczenie na przód telefonu, jak  na jego tył. Będziemy wtedy mieli pewność, że obie strony będą bezpieczne.

2.Etui gumowe - niesłusznie rzadziej wybierany dodatek. Zazwyczaj, nie mamy dużego wyboru jeżeli chodzi o wzory i fotografie na samym etui. Oprócz tego, może ono nadać telefonowi efekt pogrubienia i ciężkości. Jest ono jednak bardzo trwałe i wytrzymałe, a co za tym idzie, dobrze chroni telefon przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi. Zazwyczaj możemy wybierać pośród wielu ciekawych kolorów, więc wybór nie jest bardzo ograniczony. Innym minusem tego etui jest fakt szybkiego brudzenia się. Niestety, jest to nieuniknione i widoczne zwłaszcza przy jasnej kolorystyce. Etui gumowe są jednak o wiele tańsze niż plastikowe, więc możemy też częściej je wymieniać, a nasz telefon, na pewno na tym skorzysta.

3.Etui z klapką - ten typ etui zazwyczaj również wykonany jest z plastiku. Mimo tego, jest on o wiele trwalszy, dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu przodu telefonu. Etui ma zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników, a powodem tutaj jest jedynie wygoda. Najlepiej samemu przetestować, jak czujemy się z telefonem z otwieraną klapką, żeby wiedzieć czy jest to etui właśnie dla nas. 
Biorąc pod uwagę wszystkie wady oraz zalety, najlepszym etui do telefonu Xiaomi Redmi Note 5 będzie to gumowe, które najlepiej poradzi sobie z ochroną telefonu. Pomimo niewielkiego wyboru kolorystycznego i szybkiego brudzenia się, etui świetnie zabezpieczy nasz smartfon przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami i zarysowaniami.

Wszystkie wyżej wymienione rodzaje pokrowców na Note 5 i inne modele marki Xiaomi, znajdziesz na trendyshop.pl.