Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Seria Redmi Note 9

Redmi Note serii 9 z końcówką do trzech nowych telefonów
Końcówka mogła również oznaczać Redmi Note 10 zamiast Note 9 series.
Uwaga Redmi 10 została podobno odwiedzona na stronach internetowych poświęconych certyfikacji.
Redmi Note 9 seria wydaje się być coraz trzy nowe telefony, znany tipster został udostępniony na chińskiej stronie mikroblogowania Weibo. Podczas gdy seria smartfonów Redmi Note 10 ma być uruchomiona w najbliższej przyszłości, wygląda na to, że Xiaomi ma inne plany. Jak na razie nie jest jasne, co te trzy telefony będą nazywane, ale tipster mówi, że jeden z nich będzie wyposażony w 108-megapikselowy czujnik aparatu, który będzie pierwszym dla Redmi.

Znana cyfrowa stacja czatu tipster (przetłumaczona) udostępniona na Weibo, że w połowie tego miesiąca mogą pojawić się trzy nowe dodatki do serii Redmi Note 9. Jeden z trzech telefonów, jak na tipster, będzie wyposażony w nowy czujnik ISOCELL HM2 firmy Samsung, który został uruchomiony w połowie września. Czujnik obrazu ISOCELL jest wyposażony w 0,7 mikrometra wielkości piksela i 108-megapikseli ISOCELL HM2. Nie ma żadnych informacji na temat dwóch pozostałych podobno telefonów Redmi.

Jeśli okaże się to prawdą, to będzie to pierwszy telefon Redmi z 108-megapikselowym czujnikiem. Xiaomi wcześniej wydał telefony z 108-megapikselowym czujnikiem pod marką Mi, ale nigdy pod marką Redmi. Jest również niejasne, kiedy i gdzie te trzy plotki Redmi Uwaga 9 seria zostanie uruchomiona, ale są szanse, że zadebiutują na rynku chińskim.

Z Xiaomi pracującym nad telefonami z serii Redmi Note 9, losy serii Redmi Note 10 stają się niepewne. Pojawiły się telefony, uważane za część serii Redmi Note 10, pojawiające się na różnych stronach internetowych poświęconych certyfikacji. Najnowszym był telefon Xiaomi o numerze modelu M2010J19SC, który został zauważony na stronie internetowej 3C. Telefon ten jest uważany za część serii Redmi Note 10 4G i podobno posiada wsparcie szybkiego ładowania 22,5mAh.

Fajerwerki
Jednak z tym wszystkim, co zostało powiedziane, innym argumentem, który można tu przytoczyć jest to, że tipster przypadkowo napisał "Note 9 series" zamiast "Note 10 series" i może odnosić się do samej nadchodzącej serii Redmi Note 10. Wyjaśniałoby to raport z początku zeszłego miesiąca, twierdząc, że telefon Redmi Note 10 Series ma być wyposażony w 108-megapikselowy czujnik kamery.

Dodatkowo, podobno Xiaomi wprowadzi w pierwszej połowie grudnia na całym świecie rebranding Redmi Note 10 pod marką Poco. Nadchodząca linia smartfonów Xiaomi wydaje się w tej chwili nieco zagmatwana, ale w miarę zbliżania się końca roku, wszystko stanie się coraz bardziej przejrzyste.