Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Szczegóły dotyczące serii Redmi Note 9

W serii Redmi Note 9 pojawiły się podobno trzy nowe telefony, z których jeden może być wyposażony w 108-megapikselowy czujnik. Seria Redmi Note 10 również znajduje się na kartach.

Seria Redmi Note 9 jest wyposażona w trzy nowe telefony.
Xiaomi nie udostępniła żadnych informacji na temat nowych telefonów.
Seria Redmi Note 10 może również znaleźć się wśród nadchodzących premier
Redmi Note 9 High Edition i Redmi Note 9 Standard Edition (nie są to oficjalne nazwy) są oznaczone jako dwa z trzech najbliższych telefonów oczekiwanych w serii Redmi Note 9, która ma już trzy inne modele. Znany tipster podzielił się kluczowymi specyfikacjami tych dwóch telefonów na chińskiej stronie mikroblogowej Weibo. Podczas gdy High Edition ma być zasilany przez nowy Snapdragon 750G SoC i pochodzą z wysokim wskaźnikiem częstotliwości odświeżania, Redmi Uwaga 9 Standard Edition ma być zasilany przez Dimensity 800U SoC.

Znana cyfrowa stacja czatu tipster (tłumaczenie) udostępniła dane techniczne telefonu z serii Redmi Note 9, uznawanego za Redmi Note 9 High Edition. Telefon może być wyposażony w 6,67-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości Full HD+ (1080x2 400 pikseli) z wycięciem na wyświetlaczu do samodzielnego montażu aparatu. Mówi się, że ma częstotliwość odświeżania 120 Hz i częstotliwość próbkowania dotykowego 240 Hz. Mówi się również, że obsługuje zmienną częstotliwość odświeżania z technologią AdaptiveSync, która była wcześniej udostępniana przez tę samą końcówkę, wraz z kilkoma szczegółami dotyczącymi wyświetlacza.

Mówi się, że Redmi Note 9 High Edition jest zasilana przez Snapdragon 750G SoC i jest wyposażona w czterokrotną kamerę tylną, w której główna kamera posiada 108-megapikselowy sensor. Z przodu, telefon może być wyposażony w 16-megapikselowy czujnik. Podobno jest również wspierany przez akumulator 4,820mAh z obsługą szybkiego ładowania 33W. Pod względem wymiarów, tipster dodaje, że telefon będzie mierzył 165,4x76,8x9mm i ważył 214,5 grama.

Wracając do pogłoski o Redmi Note 9 Standard Edition, mówi się, że telefon jest wyposażony w 6,53-calowy wyświetlacz IPS LCD Full HD+ (1080x2 400 pikseli) z wycięciem na dziurkę w lewym górnym rogu wyświetlacza. Telefon może być zasilany przez Dimensity 800U SoC i są wyposażone w potrójną tylną kamerę z 48-megapikselowym czujnikiem głównym. Z przodu, telefon ma być wyposażony w 13-megapikselowy aparat fotograficzny do samodzielnego fotografowania. Końcówka mówi, że Redmi Note 9 Standard Edition będzie dostarczany z baterią 5,000mAh z 22,5W szybkiego ładowania i mierzy 161,96x77,25x9,2mm i waży 200 gramów.

Telefony z serii Redmi Note 9 są w wiadomościach już od dłuższego czasu. Pierwsze plotki o trzech nowych Redmi Note 9 serii pojawiły się na początku tego tygodnia, a w tym czasie twierdzono, że jeden z tych telefonów będzie wyposażony w 108-megapikselowy czujnik ISOCELL HM2 firmy Samsung, który ma 0,7 mikrometra wielkości piksela. To jest teraz przechylony być Redmi Uwaga 9 High Edition.

Xiaomi ma również ogłosić serię Redmi Note 10. Ale jest na niej bardzo mało informacji w całym interwenientie. Wcześniej, w październiku, poinformowano również, że telefon Redmi Note 10 serii z numerem modelu M2007J17C będzie wyposażony w 108-megapikselowy aparat główny. Jednak wraz z rozwojem sytuacji, w której trzy nowe telefony z serii Redmi Note 9 również nadchodzą, cała linia nadchodzących telefonów Redmi stała się dość myląca. To również sprawia, że nie jest jasne, czy zarówno plotka o Redmi Note 9 High Edition, jak i telefon z serii Redmi Note 10 będą wyposażone w 108-megapikselowy sensor kamery.